Salon, nasze miejsce akcji, pracy i pasji od ponad 20 lat. „Od zawsze” pod stałym adresem, w Alei Fontann. Mieliśmy intuicję, że wystarczy pielęgnować bezcenny klimat historycznego wnętrza, zachowując równowagę między nowoczesnością i tradycją, aby zaistniała odpowiednia przestrzeń dla mody. Salon stał się komfortową przestrzenią dla kobiet, tłem modowych celebracji, miejscem ciekawych przemian i spotkań.

W naszym Salonie Mody powstają charyzmatyczne stylizacje inspirowane najnowszymi trendami kolekcji światowych marek premium: Luisa Cerano, Dorothee Schumacher, 10Days i CAMBIO. Żyjemy modą i wiemy, jak wiele potrafi ona w życiu zmienić.

Magda
Brancewicz

W modowej branży od ponad 20 lat i tyle samo pod stałym adresem w Alei Fontann w Szczecinie. W doborze kolekcji kieruje się własnym, intuicyjnym stylem. Doskonale wie, że odpowiedni strój daje kobiecie niesamowitą siłę i pewność siebie, potrafi zmienić język ciała. „Moda to nasze emocjonalne wysokie obcasy” mawia. Stawia na elegancję i odwagę. Pasją niezmiennie pozostają podróże na Daleki Wschód.